10.10.2017 року відбулось довгоочікуваний фестиваль "Дебют першокурсника ННІЕМ+ФТТ"

11 жовтня 2017, 12:00 am Автор
Прочитано 989 разів Останнє редагування Четвер, 12 жовтня 2017 08:04

Наші студенти знову довели, що вони не тільки працьовиті студенти, але й прекрасні талановиті актори.

Шоу було феєричне! Прекрасні ведучі цікаво коментують номери. Обдаровані студенти показували свої неймовірні мініатюри. Деякі виступи особливо зачарували своєю неповторністю і талановитістю, змусили досхочу насміятися.

З невеликим відривом перемогла команда "Збірна Бурятії", а перші місця за кращу чоловічу та кращу жіночу роль отримали студенти – Ткаченко Дмитро (ЗД- 118а) та Казацька Марія (ТТ-105а).

Фестиваль зібрав разом велику дружню родину ННІЕМ+ФТТ: дебютантів-першокурсників, студентів старших  курсів, випускників, викладачів, батьків та друзів. У неймовірно теплій атмосфері в цей день гості та учасники події вкотре впевнились у тому, що студенти ННІЕМ+ФТТ талановиті, здібні, яскраві, мають гарне почуття гумору та з гордістю несуть звання студента.