17.10.2017 Кафедра фінансів, обліку і аудиту Навчально-наукового інституту Економіки та менеджменту НАУ запрошує прийняти участь в міжнародній науково-практичній конференції "Фінанси: теорія і практика"

18 жовтня 2017, 12:00 am Автор
Прочитано 975 разів Останнє редагування П'ятниця, 20 жовтня 2017 07:42

Кафедра фінансів, обліку і аудиту Навчально-наукового інституту Економіки та менеджменту НАУ запрошує прийняти участь в міжнародній науково-практичній конференції "Фінанси: теорія і практика" яка відбудеться 16 листопада 2017 року.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ Голова – Гайдаржийська О.М., к.е.н., завідувач кафедри фінансів, обліку і аудиту ННІЕМ НАУ. Заступник голови – Пілецька С.Т., д.е.н., професор кафедри фінансів, обліку і аудиту ННІЕМ НАУ.

Адреса оргкомітету: Україна, м. Київ, пр. Комарова, 1, НАУ, корпус 2, Навчально-науковий інститут Економіки та менеджменту, кафедра фінансів, обліку і аудиту, ауд. 2-108. Тел. 406-79-25 Е-maіl: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Бажаючих взяти участь у роботі конференції просимо заповнити реєстраційну картку учасника конференції (бланк додається). Для включення доповіді до збірника матеріалів конференції необхідно до 13 листопада 2017 року надіслати до оргкомітету реєстраційну картку учасника конференції, тези доповіді (електронний варіант надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ Є БЕЗКОШТОВНОЮ СПОДІВАЄМОСЬ НА ВАШУ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ! З повагою, оргкомітет.

Більш детальна інформація в документі за посиланням