21.09.2017 р. відбулось відкрите лекційне заняття доцента кафедри маркетингу ННІЕМ доктора економічних наук, доцента Князєвої Тетяни В’ячеславівни з дисципліни «Міжнародний маркетинг».

21 вересня 2017, 8:32 pm Автор
Прочитано 939 разів Останнє редагування Четвер, 21 вересня 2017 20:37

21.09.2017 р. відбулось відкрите лекційне заняття доцента кафедри маркетингу ННІЕМ доктора економічних наук, доцента Князєвої Тетяни В’ячеславівни з дисципліни «Міжнародний маркетинг». Тема заняття: «Міжнародне маркетингове середовище: економічний аспект». Відкрите заняття проведено в групі ННІЕМ-411.

Мета лекційного заняття – на основі опанування знань щодо складових маркетингового середовища та чинників його формування, характеристик привабливості країн, виробити уміння та навички проводити аналіз системи міжнародної торгівлі, привабливості країни як експортного ринку.

На занятті були присутні завідувач кафедри, д.е.н., професор Смерічевський С.Ф. та викладачі кафедри. Присутні відмітили високий професійний рівень викладання з дотриманням всіх методичних вимог вищої школи.