13 грудня 2017, 12:00 am Автор
Прочитано 978 разів

5 грудня 2017 року відбулись вибори голів Студентських рад університету, інститутів та гуртожитків.

Головою Студентської ради ННІЕМ стала Бердієва Дженет Довлєтмуратівна, студентка другого курсу  спеціальності "міжнародна економіка". Закінчила СШ №76 з відзнакою, 2 роки навчалась у коледжі Київського міжнародного університету. Продовжує навчання в НАУ. Є сильним лідером, впевнена, позитивна людина. Відкрита для нових проектів та спілкувань.

Berdieva

Головою студентської ради гуртожитку №6 Студентського містечка НАУ став  Гелетчук Владислав Володимирович, який народився у Черкаській обл., місто Монастирище. Навчався в загальноосвітній школі 1-3ст. "Ерудит".

В 2016 році  поступив у Національний авіаційний університет на спеціальність "транспорті технології", зараз навчається на другому курсі. Сильний та впевнений в собі лідер.

geletchuk

Побажаємо успіхів нашим студентам!