10 листопада 2017, 12:00 am Автор
Прочитано 890 разів Останнє редагування Вівторок, 21 листопада 2017 03:26

9.11.2017 року В рамках проведення міжнародної науково-практичної конференції «Фінанси: теорія і практика» відбулася зустріч з випускником кафедри ФОіА зі своїм випускником, співзасновником та директором Платіжної Системи «MOSST Payments», директором фінансової компанії «Вап-Капітал» Антоном Медведєвим.

На зустрічі були присутні студенти 2,4,5 курсів та викладачі, у тому числі проф.Ареф'єва О.В., проф. Пілецька С.Т. та інші.