Новини НН ІЕМ НАУ

Новини НН ІЕМ НАУ (10)

Щорічно в Україні 21 вересня святкують День Миру. У наш час ця подія є досить актуальною, адже світ наповнений війнами, терактами та різного виду конфліктами в країнах. Наші маркетологи творчо підійшли до цього питання, щоб нагадати кожному, що Мир є запорукою успішності країни та саме Мир робить щасливим кожного з нас.

 

Було ппроведено обговорення  в групі КБ-110 на тему: «МИ- ЗА МИР!». 

Обговорили  історію та традиції свята, факти про церемонії святкування Дня миру та особливості святкування Дня миру в Україні.

 

20.09.2017 Студенти ІЕМ НАУ прийняли участь в флеш-мобі, що відбувся в інституті фізичної культури

21.09.2017 р. відбулось відкрите лекційне заняття доцента кафедри маркетингу ННІЕМ доктора економічних наук, доцента Князєвої Тетяни В’ячеславівни з дисципліни «Міжнародний маркетинг». Тема заняття: «Міжнародне маркетингове середовище: економічний аспект». Відкрите заняття проведено в групі ННІЕМ-411.

Мета лекційного заняття – на основі опанування знань щодо складових маркетингового середовища та чинників його формування, характеристик привабливості країн, виробити уміння та навички проводити аналіз системи міжнародної торгівлі, привабливості країни як експортного ринку.

На занятті були присутні завідувач кафедри, д.е.н., професор Смерічевський С.Ф. та викладачі кафедри. Присутні відмітили високий професійний рівень викладання з дотриманням всіх методичних вимог вищої школи.

6.09.2017 була проведена зустріч студентів 1 курсу ННІЕМ з представниками служб університету.

На зустрічі були присутні: помічник ректора, представники науково-технічної бібліотеки, авіаційного медичного центру, студентського містечка та багато інших. Представники відповіли на багато цікавих запитань студентів.

 

В святі прийняли участь і першокурсники навчально-наукового інституту економіки і менеджменту.

Як і завжди – найгарніші дівчата у нас!

Студентів привітав Національний Заслужений Академічний Український Народний хор України ім. Г. Г. Верьовки.

Урочисто було піднято Державний прапор України та Прапор Університету.

З привітальними словами виступили почесні гості – представники владних і урядових стуктур та в.о. ректора НАУ В.М.Ісаєнко

Першу зустріч зі студентами провели завідувачі випускових кафедр, ведучі викладачі та адміністрація інституту.

15.05.2017 р. з ініціативи газети «Все про бухгалтерський облік» відбулось вручення грамот кращим студентам спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа і страхування» за досягнення у навчанні та науковій роботі. Також, усі нагороджені студенти отримали навчально-методичні матеріали для підготовки до аудиторних занять. Окрім урочистого нагородження, метою заходу було ознайомлення студентів та викладачів з оновленим сайтом газети «Все про бухгалтерський облік» та можливостями для студентів подальшого їх працевлаштування.

 

 

 

 

Відгук про відвідування ПАТ "Оболонь"

групою 113 ІЕМ НАУ

Коли ми відвідали ПАТ «Оболонь» — корпорацію з виробництва пива, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, мінеральної води, то були в захваті від рекордного обсягу продукції, яку випускають на заводі, інновацій та технологій, впровадженних нещодавно та широкого спектру не тільки напоїв, а і промислових товарів. Власними очима ми побачили, як вариться пиво за класичною технологією з допомогою найсучаснішого обладнання. Унікальна варильна система, найбільші бродильні танки, найпотужніші лінії розливу – на все це ми дивилися з великою зацікавленністю на київській броварні ПАТ «Оболонь». Кожному радимо відвідати це високонаукове, пізнавальне місце з позитивною атмосферою та приємними робітниками.

 

 

 

7 квітня 2017 року в НН ІЕМ НАУ проведено Міжнародну науково-практичну конферекцію Політ 2017

Завантажити збірник

07.04.2017 р. кафедрою економічної теорії Навчально-наукового інституту Економіки та менеджменту було проведено Загальноукраїнську науково-практичну конференцію «Глобальні загрози розвитку економіки України: шляхи подолання».

7 квітня 2017 року кафедрою економічної теорії Навчально-наукового інституту Економіки та менеджменту було проведено Загальноукраїнську науково-практичну конференцію «Глобальні загрози розвитку економіки України: шляхи подолання». З вступним словом виступив доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної теорії Засанський  Володимир Вячеславович. У роботі конференції взяли участь понад двадцять доповідачів.

 

 

 

Навчально-науковий інститут Економіки та менеджменту запрошує студентів та молодих учених вітчизняних та закордонних ВНЗ, наукових організацій та установ взяти участь у роботі XVII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів

Завантажити запрошення

JoomShaper