Upcoming Events

Upcoming Events (3)

Кафедра Маркетингу ІЕМ НАУ запрошує на навчання за спеціалізацією Електронний маркетинг

 

Всі бажаючі абітурієнти (які хочуть отримати знання в сфері Інтернет маркетингу, SEO) можуть звернутись за додатковою інформацією в приймальну комісію Національного авіаційного університету

Щиро запрошуємо!

7 квітня 2017 року на кафедрі маркетингу Навчально-наукового інституту Економіки та менеджменту проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Проблеми і перспективи розвитку економіки України».

Участь у конференції взяли понад 40 вчених, експертів, молодих вчених, аспірантів та студентів ВНЗ, співробітників наукових установ і підприємств України та ряду інших країн, зокрема Польщі, Естонії, Угорщини, Білорусі.

В рамках конференції обговорювались актуальні питання сьогодення, а саме: пріоритети сталого розвитку України 2017-2020 рр, питання взаємодії економічних та соціальних чинників розвитку в країнах з перехідною економікою, концептуальні положення формування конкурентоспроможної податкової політики держави, сучасні питання торговельного співробітництва між Україною та Європейськими країнами, ефективності експортно-імпортної діяльності підприємств, причин та економічного підґрунтя розвитку інтегрованих корпоративних структур в торгівлі та технологій мережевих IDS/IPS-систем для розвитку сучасних мереж.

За матеріалами конференції опубліковано збірник тез доповідей. Кращі  доповіді, за рішенням Оргкомітету, рекомендовані до видання у збірнику наукових праць «Проблеми системного підходу в економіці», зареєстрованому як спеціалізоване фахове видання.

Учасники конференції виявили задоволення і сподівання, що такі актуальні зустрічі відбуватимуться на регулярній основі. Чергова конференція на базі кафедри маркетингу відбудеться 7 грудня 2017 року.

Чекаємо на нові зустрічі!

В Інституті Економіки та менеджменту відбудеться конференція ХVІI Міжнародна науково - практична конференція молодих учених і студентів «ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ»  

Завантажити програму

JoomShaper