Сабірова Індіра Миргазимівна

Асистент кафедри  маркетингу та ресурсозабезпечення НАУ

Працює в Національному авіаційному університеті з 1978 року. В 2004 році присвоєно вчене звання доцента НАУ.

- «Методи керування трудовими процесами»,
- «Комерційна діяльність посередницьких підприємств»,
- «Маркетинг»,
- «Товарна інноваційна політика»,

1 тиждень: п’ятниця, 4 пара, ауд.3-316,
2 тиждень: п’ятниця, 2 пара, ауд. 2-205,
4 пара, ауд. 2-201,

1. Методи керування  трудовими процесами: конспект лекцій / Пирогова Л.Л., Сабірова І.М.–  К.: НАУ, 2009. – 48 с.
2. Методи керування  трудовими процесами: методичні рекомендації / Пирогова Л.Л., Сабірова І.М.–  К.: НАУ, 2009. – 32 с.

1. Раменська С.Є., Сабірова І.М. Вертикальна інтеграція в розвитку українського ринку дистрибуції. Вісник Хмельницького національного університету / Випуск 1. –2011. – С. 206-209. У фаховому виданні.
2. Сабірова І.М. Результативность качества авіатранспортного обслуживания. Всеукраїнська науково-практична конференція. / Дніпропетровськ: Вид-во «ІМА-прес», 2011.- С. 68-70.
3. Особенности транспортного сервиса. Наука и образование: международная научная конференция. / Рим, Италия, 2011. – с. 116-119.