Кафедра фінансів, обліку і аудиту

Ласкаво просимо до Кафедри фінансів, обліку і аудиту НН ІЕМ НАУ

Гайдаржийська Ольга Миколаївна

Завідувач кафедри фінансів, обліку і аудиту, кандидат економічних наук, доцент

«Майже вік існує вища школа, про яку можна почути: «Вище НАУ тільки небо!». Дякуємо ВСІМ, хто вирішив поєднати своє життя з нашим!!»

«Higher education institution, known as “Only sky is higher than NAU”, exists for almost a century. We are thankful to all those, who decided to spend part of their lives with us!»

«наша справжня мета - розкрити у кожного здатність – побачивши одну грань діаманта, уявити собі усі інші. Немає необхідності учити всьому, важливо відкрити перед кожним можливості !!»

«наша настоящая цель - раскрыть у каждого способность - увидев одну грань бриллианта, представить себе все остальные. Нет необходимости учить всему, важно открыть перед каждым  возможности!!»

«our goal is to develop everyone’s ability to imagine all the facets of the diamond after having seen only one of those. There is no need to teach everything; more important is to open up possibilities for everyone!!»