29.09.23 на кафедрі маркетингу відбувся захід, присвячений Дню воєнної розвідки України, який відзначають в нашій державі 7 вересня.

29 вересня 2023, 6:16 am Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 227 разів Останнє редагування Середа, 04 жовтня 2023 06:22

29.09.23 на кафедрі маркетингу відбувся захід, присвячений Дню воєнної розвідки України, який відзначають у нашій державі 7 вересня. Старший. викладач кафедри Созінова Ірина Валентинівна ознайомила з історією виникнення свята, розповіла про українських розвідників. Наголосила на особливому значенні воєнної розвідки в реаліях сьогодення, коли наша країна перебуває у стані війни з росією.

Поінформувала, про завдання розвідки у воєнний та мирний час.

Ознайомила зі структурою ГУР МО України та її керівником Кирилом Будановим. Навела приклади відомих операцій ГУР МО України за 2022-2-23 роки, наголосивши тим самим на неоціненному внеску українських розвідників у боротьбу за суверенітет, територіальну цілісність України та свободу мільйонів її громадян.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua