Міжнародна конференція «АВІА» успішно розпочала роботу на Факультеті економіки та бізнес-адміністрування.

18 квітня 2023, 2:01 pm Автор
Прочитано 168 разів Останнє редагування Вівторок, 18 квітня 2023 14:17

На факультеті економіки та бізнес-адміністрування 18 квітня 2023 року розпочала роботу ХVI Міжнародну науково-технічна конференція «АВІА-2023» за напрямом «Економіка та бізнес-адміністрування в авіації». На пленарному засіданні у вітальному слові декан факультету, доктор економічних наук, професор Сергій Смерічевський розкрив основні напрями економічних досліджень авіаційної галузі, акцентував увагу на авіаційній  тематиці наукових шкіл, науково-дослідних робіт та дисертаційних досліджень. З вітальними промовами до засідання долучились:

- Ігор Кривов’язюк, професор кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Луцького національного технічного університету, кандидат економічних наук, професор.

- Andriy Malovychko, Dean of the Administrative Faculty of the Poznan Higher School of Pedagogy and Administration named after Meshka I, Candidate of Economic Sciences, Associate Professor, (Poznan, Poland).

- Михайло Окландер, завідувач кафедри маркетингу Одеського національного політехнічного університету, доктор економічних наук, професор.

- Анастасія Сімахова, заступниця голови Ради молодих вчених при Міністерстві освіти та науки України, доктор економічних наук, доцент.

З науковими доповідями на пленарному засідання конференції виступили:

- Олена Ареф’єва, завідувачка кафедри економіки повітряного транспорту ФЕБА, доктор економічних наук, професор. Тема доповіді «Економіко-екологічна безпека на авіатранспорті».

- Кирил Астахов, радник генерального директора МА Бориспіль, старший викладач кафедри маркетингу, кандидат економічних наук. Тема доповіді «Особливості реалізації Концепції розвитку Міжнародного аеропорту «Бориспіль»».

- Тетяна Косова, завідувачка кафедри фінансів, обліку та оподаткування ФЕБА, доктор економічних наук, професор. Тема доповіді «Формування освітньо-наукових компетенцій із авіації  при підготовці докторів філософії за спеціальністю 072 - Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

- Ніна Овсюк, професор кафедри фінансів, обліку та оподаткування ФЕБА, доктор економічних наук, професор. Тема доповіді «Роль авіаційної складової у формуванні ОПП «Облік і аудит»».

- Заріна Побережна, доцент кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА, кандидат економічних наук, доцент. Тема доповіді «Основні тенденції розвитку авіаційного ринку України в умовах кризових явищ».

Міжнародна науково-технічна конференція «АВІА» продовжить роботу 19-20 квітня на факультеті економіки та бізнес-адміністрування за секціями:

- «Економічні механізми та інструменти інфраструктурних трансформацій: міжнародний та національний вимір» 19 квітня 2023 року, початок о 13:30. Google Meet посилання: https://meet.google.com/cko-hdtb-rkn.

- «Економічні бізнес-технології та інструменти маркетингу підприємницьких структур» 20 квітня 2023 року, початок о 12:00. Google Meet посилання https://meet.google.com/qav-wdvj-jyr.

-«Фінансові ринки, облік, аналіз і аудит в умовах сучасних концепцій управління економічним потенціалом авіаційних підприємств» 20 квітня 2023 року, початок о 13:30. Google Meet посилання https://meet.google.com/yev-fsub-ipi.

Запрошуємо долучатись до обговорень наукових здобутків для вирішення актуальних завдань з економічної відбудови авіаційної галузі України!