Презентовано наукові дослідження здобувачів ФЕБА на засіданні гуртка «Синергія»

28 березня 2023, 11:36 am Автор
Прочитано 245 разів Останнє редагування Четвер, 06 квітня 2023 11:54

27 березня 2023 року відбулось засідання наукового гуртка «Синергія», що функціонує на кафедрі економіки повітряного транспорту факультету економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету.

Темою засідання наукового гуртка стало обговорення особливостей бізнес-процесів як основи конкурентоспроможності підприємства. Розглянули складові аналізу процесу управління ресурсами підприємства, оптимізацію бізнес-процесу, декомпозицію бізнес-процесів, механізм управління бізнес-процесами та його впровадження.

З науковими доповідями виступили здобувачі вищої освіти Анна Дудик, Віра Ткаченко, Георг Селемонка, Юрій Лобур. Були присутні науково-педагогічні працівники кафедри – Олена Ареф’єва, Тетяна Сімкова, Наталія Васюткіна, Саміра Пілецька, Наталія Сафонік, Марія Андрієнко. Викладачі зі здобувачами обговорили формат оформлення доповідій та тез, дійшли висновку, що розглядаючи кожний аспект від аналізу до управління бізнес-процесами і будуючи свою доповідь необхідно формувати причинно-наслідкові зв’язки всіх взаємозалежних чи взаємодоповнюючих складових і формувати власне бачення автора щодо конкретного питання.

Такі заняття формують в учасників уміння будувати цілісне бачення проведеного дослідження і набувати компетентностей вільного презентування результатів наукових досліджень, генеруючи власний авторський погляд й обговорення проблем в їх межах.