Відбулось чергове засідання Ради роботодавців ФЕБА

3 травня 2023, 1:44 pm Автор
Прочитано 154 разів

3 травня 2023 року відбулась традиційна зустріч адміністрації факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) із Радою роботодавців.

З вітальним словом до учасників Ради роботодавців звернувся Голова – Станіслав Заводовський, начальник відділу маркетингу ДП «Національний спортивний комплекс «Олімпійський»». Відкрили засідання доповіддю партнера і стейкхолдера ФЕБА  Ростислава Дюка, голови правління Української Асоціації ФінТех та інноваційних компаній. З поточними питаннями до засідання долучилися декан ФЕБА Сергій Смерічевський та його заступниці, завідувачки кафедр ФЕБА. За порядком денним, було обговорено представниками бізнес-середовища та адміністрацією ФЕБА тематику кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти факультету, дисертаційних досліджень аспірантів за освітньо-науковими програмами факультету. Значна увага була акцентована на удосконаленні освітніх програм, врахуванні результатів акредитації освітніх програм «Митна та біржова справа», «Підприємництво та бізнес-технології», «Електронний маркетинг».

Дякуємо партнерам за підтримку співпраці освіти та бізнесу, актуальні рекомендації та ідеї щодо вдосконалення освітнього процесу і тематики наукових досліджень.