На початку жовтня викладачами кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки було проведено ряд відкритих лекцій.

2 жовтня 2023, 5:45 am Автор
Прочитано 89 разів

2 жовтня 2023 року всі бажаючі мали можливість покращити свою англійську мову та відвідати он-лайн лекцію з дисципліни  «International Competitiveness» професора Анастасії СІМАХОВОЇ на тему: «Competitive Strategies in Global ConditionsЦ для студентів 4 курсу групи ЕК-413Ба ОП «Міжнародна економіка». Викладач продемонструвала не лише високой науково-методичний рівнень володіння навчальним матеріалом, а ще й вміння організувати активне обговорення матеріалу англійською мовою.

5 жовтня 2023 року професором кафедри, доктором економічних наук Ганною ТЕЛЬНОВОЮ було проведено відкриту он-лайн лекцію з дисципліни «Методи та моделі інтелектуального аналізу даних» на тему: «Багатовимірний кластерний аналіз». Лекція проведена для студентів 4-го курсу, групи 410 ОП «Економічна кібернетика». Метою лекції було формування системи знань про методи багатовимірної кластеризації, сфер та особливостей їх застосування, а завданнями: вивчення основних задач та методів багатовимірної кластеризації; формування здатності до аналізу великих масивів інформації з метою виявлення спільних характеристик досліджуваних об’єктів; формування практичних навичок роботи із пакетами прикладних програм для розв’язання задач багатовимірної кластеризації; підготовка до лабораторної роботи з вирішення задач багатовимірної кластеризації.

Тиждень відкритих занять 9 жовтня 2023 року завершила лекція з дисципліни  «Гнучкі технології управління командою проекту», яку провела доцент Наталія ПОПИК для студентів другого курсу ОП «Економічна кібернетика». Тема лекції «Методології Agile – SCRUM та Agile – KANBAN». Навчальне заняття пройшло на високому методичному рівні.

На відкритих заняттях були присутні науково-педагогічні працівники кафедри: завідувач кафедри, проф. Касьянова Н. В., професори – Олешко Т.І., Сімахова А.О., доценти – Белінська Г. В., Квашук Д.М., Кравчук Н.М., Марина А.С., старший викладач Решетняк Т.В. Відкриті лекції дозволяють не лише підвищити рівень педагогічної майстерності, але й узнати багато цікавого.