НАУ на міжнародній студентській арені

5 квітня 2022, 8:34 am Автор
Прочитано 91 разів Останнє редагування П'ятниця, 29 вересня 2023 07:44

Незважаючи на вкрай напружену ситуацію у нашій країні, студенти Національного авіаційного університету не падають духом та гідно представляють Україну на міжнародній студентській арені. У цей час триває навчання студентки факультету економіки та бізнес-адміністрування групи КБ-110М (кафедра бізнес-аналітики та цифрової економіки) Волощук Дарії по програмі академічної мобільності Erasmus+ на факультеті електронної інженерії в Еллінському Середземноморському університеті – HMU (Крит, Греція) протягом парного семестру 2021/2022 навчального року.

Згідно із європейською освітньою системою загальна кількість ECTS-кредитів повинна бути не менше 30 ECTS. Навчання відбувається англійською мовою за змішаною системою: частина обраних предметів викладається дистанційно із залученням викладачів з інших університетів-партнерів HMU, інша частина – в аудиторіях університету із дотриманням усіх карантинних норм. Протягом першого місяця навчання є можливість змінювати свій навчальний план, обираючи дисципліни відповідно до своїх знань та можливостей. Зараз доволі невелика кількість студентів по обміну навчається у даному університеті, тому пари відбуваються дуже продуктивно із максимальним залученням у навчальний процес. Наша студентка зізнається, що у її навчальному плані присутня дисципліна, на якій вона один на один із викладачем, тому байдикувати не вдається.

Два роки тому Дарія також брала участь у програмі академічної мобільності Erasmus+, навчаючись в університеті Іспанії. «Erasmus+ – це найкраще, що коли-небудь траплялося у моєму житті. Перш за все, це безцінний досвід, розширення кола спілкування, адже за період обміну зустрічаєш та знайомишся із студентами з усього світу, можливість пізнати культуру країни, а також покращити іноземну мову, ба більше, розпочати вивчення ще однієї» – розповідає Дарія.

Ми пишаємося нашою студенткою та бажаємо подальших успіхів!