Запуск нашого English Speaking Club на кафедрі!

13 вересня 2023, 10:00 pm Автор
Прочитано 116 разів Останнє редагування П'ятниця, 29 вересня 2023 07:24

Ми раді повідомити про офіційний запуск нашого English Speaking Club на кафедрі! Ця ініціатива розроблена, щоб забезпечити платформу для студентів, викладачів і мовних ентузіастів, щоб покращити свої навички англійської мови, сприяти міжкультурному розумінню та брати участь у змістовних бесідах.

English Speaking Club провів своє установче засідання 12 вересня. Студенти з різними освітніми освітами та різними рівнями володіння мовами зібралися разом у дружній та інклюзивній атмосфері. Метою клубу є створення простору, де учасники зможуть покращити свою розмовну англійську, зміцнити впевненість у своїх мовних здібностях і розширити свій культурний кругозір. Для досягнення цих цілей у клубі проводитимуться різноманітні цікаві заходи, зокрема: Кола розмов: учасники можуть брати участь у дискусіях у малих групах на різні теми, від поточних подій до культурних традицій, надаючи можливість практикувати розмовну англійську. Гостьові спікери: ми плануємо запросити запрошених спікерів, у тому числі носіїв англійської мови та експертів у різних галузях, щоб поділитися своїми знаннями та досвідом з членами клубу. Мовні семінари: Регулярні семінари будуть зосереджені на конкретних мовних навичках, таких як вимова, ідіоматичні вирази та письмо, щоб допомогти учасникам удосконалити свої знання англійської мови. Культурні заходи: English Speaking Club організовуватиме культурні заходи, кіновечори та дегустації страв міжнародної кухні для сприяння культурному обміну та розширення культурної обізнаності членів. Клуб відкритий для всіх студентів і викладачів, зацікавлених у вдосконаленні своїх навичок англійської мови та розвитку глобальної перспективи. Незалежно від того, чи є ви новачком, який прагне підвищити впевненість, чи просунутим оратором, який прагне вдосконалити свої навички, English Speaking Club вітає вас.

План роботи ENGLISH SPEAKING CLUB на І семестр 2023-2024 н.р.