Пленарне засідання ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми економіки та бізнесу» на відзначення Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку

10 листопада 2022, 8:25 pm Автор
Прочитано 144 разів Останнє редагування Субота, 28 січня 2023 15:58
10 листопада, коли увесь світ відзначає Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку, кафедрою економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ було проведено Пленарне засідання ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми економіки та бізнесу».

З вітальними словами до учасників виступили поважні гості, зокрема: Корховий Ігор - заступник Міністра розвитку громад та територій України з питань європейської інтеграції; Москаленко Олександр – директор Департаменту митної політики Міністерства Фінансів України; Peter Szatmari - Vice-Rector for General Affairs and Public Repaltins Milton Friedman University (Budapest, Hungary); Octavian Țîcu - Faculty of International Relations, Associate Professor, Political Sciences and Journalism Free International University of Moldova, Ministry of Youth and Sport (2013), Member of Parliament (2019-2021).

У роботі конференції взяли участь більше 100 учасників. Організаторами конференції виступили: Міністерство освіти і науки України, Національний авіаційний університет, Батумський державний університет імені Шота Руставелі (Грузія), Батумський учбовий університет навігації (Грузія), Університет Мілтона Фридмана (Угорщина), Державний біотехнологічний університет. Робота конференції відбулася за сприяння: Української універсальної біржі, Всеукраїнської асоціації контактних центрів, Асоціації митних брокерів України.

Основна мета кафедральної міжнародної науково-практичної конференції полягає у науковій апробації результатів теоретичних і прикладних досліджень, які стосуються розробки та впровадження новітніх принципів, методів та моделей в системі управління розвитком економіки, а також застосування підходів, механізмів й інструментарію у вирішенні проблем і визначення трендів розвитку бізнесу задля підвищення якості прийнятих управлінських рішень в контексті сучасних проблем та протиріч глобалізації, моделювання складних систем різної природи, що забезпечує конкурентоспроможність суспільства та бізнесу у міжнародному цифровому просторі та за умов євроінтеграції.

Даний захід було продовжено 11 листопада на засіданнях секцій, де обговорювались питання, які є найбільш актуальними для сьогодення за умов військових дій в Україні: бізнес-процеси, стратегічний розвиток, цифрова трансформація, митна політика, облік й оподаткування, маркетингові технології.

Завідувач кафедри Оксана Чумак також цього дня звернулась із вітальними словами до учасників ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Механізми забезпечення сталого розвитку економіки: проблеми, перспективи, міжнародний досвід», яка проводилась на базі Державного біотехнологічного університету та до учасників Круглого столу «Економіка, бізнес, освіта: відновлення і розвиток» Первомайського навчально-наукового інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Проведення науково-комунікативних заходів сьогодні є важливим, оскільки дозволяє розвиватись професійно, піднімати до дискусій складні науково-практичні питання, переймати досвід зарубіжних країн, віднаходити шляхи розвитку вітчизняної науки та прикладної економіки у воєнний час.

Принагідно, дякуємо кожному гостю та учаснику, прагнемо надалі до наукової співпраці, зичимо усім мирного неба, перемоги!

Електронний збірник матеріалів конференції та Резолюція, невдовзі будуть представлені на сайті кафедри.