Проєкт «Програма авторизованого економічного оператора ЄС: імплементація в Україні» (EUAEOUA) від Erasmus+

3 листопада 2023, 7:43 pm Автор
Прочитано 108 разів
Викладачі кафедри економіки та бізнес-технологій: зав.кафедри Оксана Чумак, професор Павло Пашко та доцент Ганна Мирошниченко, долучились до третього модулю проєкту «Програма авторизованого економічного оператора ЄС: імплементація в Україні» (EUAEOUA) в рамках реалізації програми Еразмус+, напрям Жан Моне, який проходив 23-27 жовтня 2023 на базі Державного торговельно-економічного університету.
В рамках проєкту, викладачами кафедри було прослухано 40 годин лекцій з актуальною та корисною інформацією. Лекторами висвітлювались питання присвячені особливостям реєстрації (набуття статусу) та функціонування авторизованих економічних операторів (АЕО) в Україні, зокрема:

? програма АЕО: досвід ЄС та країн світу;
? типи авторизації АЕО: критерії, спрощення та переваги;
? підготовка підприємства для отримання авторизації АЕО.
? заповнення анкети самооцінки (практичний кейс);
? перевірка митними органами відповідності підприємств критеріям АЕО;
? проблеми та перспективи імплементації програми АЕО в Україні.

Набуті практичні навички у сфері АЕО дозволять посилити практичну наповненість освітніх компонент, які викладаються на освітніх програмах кафедри та сприятиме підвищенню якості навчання здобувачів вищої освіти!