28 вересня 2022, 8:48 pm Автор
Прочитано 85 разів

Кафедра  фінансів, обліку та оподаткування ФЕБА знаходиться у  тренді сучасних економічних тенденцій, які неможливо усвідомити без аналітичного дослідження діяльності підприємства в цілому та його структурних підрозділів. Наочним підтвердженням цього є актуальна, цікава, насичена відкрита лекція, проведена  28.09.2022 професором кафедри Надією АНТИПЕНКО (д.е.н., доцент) у групі ФК – 214б на тему «Оформлення результатів економічного аналізу» у рамках робочої програми навчальної дисципліни «Економічний аналіз».  Здобувачі на конкретних прикладах усвідомили зміст описової і безтекстової форм узагальнення результатів, вимоги до аналітичних таблиць, графіків, схем, моделей, алгоритмів тощо.

Лекцію з зацікавленістю прослухали здобувачі вищої освіти, а також  науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, обліку та оподаткування на чолі з завідувачем д.е.н, проф. Тетяною КОСОВОЮ, а саме: к.е.н., доц. Оксана ГОРБАЧОВА, старший викладач Лариса ТУРОВА. Як і результати економічного аналізу,  обговорення лекції було належним чином оформлено).

Кафедра підтримує прагнення Надії Антипенко отримати вчене звання професора!

Успіхів Вам, Надіє! Вперед!

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua