Атестація аспірантів кафедри маркетингу

15 вересня 2023, 5:56 am Автор
Прочитано 177 разів Останнє редагування Понеділок, 18 вересня 2023 05:58

15 вересня 2023 року відбулося розширене засідання кафедри маркетингу, на якому обговорювалися наукові досягнення здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг». Аспіранти прозвітували про виконання навчальної складової, результати наукових добутків за звітний період та определили напрями подальших досліджень на теми досліджень.

Завідувач кафедри та гарант освітньо-наукової програми «Маркетинг» Тетяна Князєва відзначила актуальність і результативність плодотворної наукової роботи здобувачів та окреслила основні нормативні зміни, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України з питань підготовки та атестації здобувачів наукових ступенів.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua