Фінал Студентського фестивалю реклами «Входимо в зиму з переможними результатами»

1 грудня 2023, 8:19 am Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 340 разів Останнє редагування Вівторок, 05 грудня 2023 08:26

Студенти-маркетологи отримали призові місця у 9-му Харківському студентському фестивалю реклами, ініціаторами його проведення стали співорганізатори Фестивалю – Спілка рекламістів України та Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця під модерацією голови Спілки рекламістів України професора Євгена Ромата.  Цьогоріч на конкурс у п`яти номінаціях, було представлено більш ніж 150 робіт!

І місце у номінація "Інтернет реклама" отримала Соболєва Аліна, здобувачка 4 курсу кафедри Маркетингу освітньо-професійної програми "Електронний маркетинг"!

ІІ місце в номінації "Зовнішня реклама" – здобуток талановитого творчого колективу представників 2 курсу освітньо-професійної програми "Маркетинг": Попович Вікторії, Торбенко Анастасії, Подоляко Христини, Фареник Тетяни, Корнієнко Софії, Шишковська Дар'ї.

Вітаємо талановитих, сміливих та ініціативних маркетологів! Ваші роботи нікого не залишили байдужими та продемонстрували креативність маркетингового мислення та унікальність світосприйняття.

Окрема подяка за поповнення призового фонду кафедри, натхненнику та супервайзеру конкурсних робіт доценту кафедри маркетингу - Ганні Радченко! Щороку здобувачі-маркетологи під експертним керівництво пані Ганни своїми перемогами наочно демонструють сучасність та відповідність трендам та запитам сьогодення.

Бажаємо завжди знаходити нестандартні та переможні рішення, отримувати гідне визнання та продовжувати свій успішний шлях фахового становлення!

#маркетологинау

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua