ІV Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення»

17 листопада 2023, 5:08 pm Автор
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 464 разів Останнє редагування Субота, 18 листопада 2023 17:13
Сучасні інноваційні маркетингові технології в глобальному цифровому просторі – саме такий напрям наукового дискурсу був обраний для секції кафедри маркетингу ФЕБА НАУ 16 листопада 2023 року на ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення», яка відбулася в онлайн форматі, із співорганізаторами та учасниками з 7 країн.
Роботу конференції було розпочато пленарним засіданням. З вітальним словом до наукової спільноти звернулися голова секції - д.е.н., професор, завідувач кафедри маркетингу Національного авіаційного університету Тетяна КНЯЗЄВА, в.о. декана ФЕБА - Світлана ПЕТРОВСЬКА, професор кафедри маркетингу Сергій СМЕРІЧЕВСЬКИЙ, заступник директора ДП «Украерорух» (Україна) Микола ХЛІВНИЙ, Kateryna HORIUNOVA - Project Senior Expert in an Alliance of European Universities Transform4Europe; Researcher of the Department of Business and Rural Development Management, Vytautas Magnus University, Kaunas (Литва), Katarína PETROVČIKOVÁ, Dipl. Ing., PhD. Assistant Professor Head of the Department of Commercial Entrepreneurship; Faculty of Business Economics of the University of Economics in Bratislava with seat in Košice (Словаччина).
Презентували результати свої наукових досліджень у доповідях Vanda LIESKOVSKÁ, Professor Dipl. Ing., PhD, Department Department of Commercial Entrepreneurship Faculty of Business Economics of the University of Economics in Bratislava with seat in Košice спільно з Іриною РЕШЕТНІКОВОЮ, д.е.н., проф, професором кафедри маркетингу Національного авіаційного університету, Aysel NAGHIYEVA , PhD student, National Aviation University, Азербайджан, м. Баку, Станіслав ЗАВОДОВСЬКИЙ, голова ради роботодавців ФЕБА, Chief MarketingOfficer (CMO) Hype Software Studio Limited, PLC London, United Kingdom.
Від Adamas Univertity (Kolkata, India) Shool of Business and Economics, як співорганізатора конференції були представлені доповідачі Gouranga PATRA, Associate Professor, Department of Management, School of Business & Economics of Adamas University, Kolkata, (Індія) та Dr. Sudipta MAJUMDAR, Dr., Associate Professor, School of Business and Economics, Adamas University, Kolkata, (Індія.)
Під модерацією секретаря секції Вікторії ХОРОШИХ, здобувачі всіх курсів, в тому числі третього освітнього рівня PhD, виступили з доповідями та презентаціями, переважна більшість яких була англійською мовою.
За результатами проведення конференції буде видано збірник тез ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення» (електронне видання).
З глибою пошаною дякуємо Збройним Силам України, що дають нам змогу працювати та обмінюватися ідеями.

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua