Інтерактивна лекція від польського професора для студентів факультету економіки та бізнес-адміністрування

20 квітня 2022, 10:18 am Автор
Прочитано 127 разів Останнє редагування Середа, 27 вересня 2023 15:40

20 квітня 2022 р. проф. Валері Окуліч-Козарин, доктор хаб., проф. National Louis University (Польща) в онлайн-форматі провів інтерактивну лекцію англійською мовою для студентів та аспірантів факультету економіки та бізнес-адміністрування на тему: «Порівняння світових систем економіки та управління». У заході взяли участь декан факультету, завідувачі кафедр та науково-педагогічні працівники.

Професор Валері Окуліч-Козарин з 2019 р. співпрацює з факультетом економіки та бізнес-адміністрування, бере участь у спільних заходах, а сьогодні в умовах російської агресії висловлює щиру підтримку українським студентам та колегам. На лекції професор презентував відмінності між західною та східною моделями управління, подискутував зі студентами щодо переваг й недоліків їх імплементації, обговорили перспективні напрямки розвитку економіки України.
Дякуємо зарубіжним колегам за підтримку України у ці важкі часи війни!

(1 Голосувати)