Лекція професора кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Анастасії Сімахової з дисципліни «Міжнародні стартегії економічного розвитку»

27 лютого 2023, 10:20 am Автор
Прочитано 90 разів Останнє редагування Середа, 27 вересня 2023 16:02

27 лютого 2023 р. відбулася відкрита лекція професора кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Анастасії Сімахової з дисципліни «Міжнародні стартегії економічного розвитку» для магістрів ОП «Міжнародна економіка».

Тема відкритою лекції: «Особливості формування та реалізацї міжнародних стратегій економічного розвитку». В рамках лекції було розглянуто наступні питання: - внутрішнє та зовнішнє середовище формування й реалізації міжнародних і національних економічних стратегій: мотивації й чинники; - співвідношення національних, регіональних та глобальних стратегій економічного розвитку. Протягом лекції студенти взяли участь у дискусії та навели приклади SWOT та PEST аналізу стратегій країн світу. Лекцію відвідали зав. кафедри Наталія Касьянова, представники Факультету та кафедри.