Професор кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки взяла участь у програмі Еразмус+

24 березня 2023, 10:29 am Автор
Прочитано 145 разів Останнє редагування Середа, 27 вересня 2023 16:05

Протягом 20-24 березня 2023 р. професор кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Анастасія Сімахова взяла участь у програмі академічної мобільності Еразмус+ в Коледжі прикладних наук “Lavoslav Ružička” (м. Вуковар, Хорватія).

Під час програми Анастасія Сімахова провела лекції для хорватських студентів на такі теми: “The essence and role of socio-economic diagnostics in global conditions”, “Social economy in global context”, “Trends of World Labor Market Development”, “Social problems and post-war economy of Ukraine”, взяла участь у семінарах та ярмарці “Go Abroad Fair”, презентуючи Національний авіаційний університет, Факультет економіки та бізнес-адміністрування та кафедру бізнес-аналітики та цифрової економіки для іноземних студентів та колег.