27 лютого 2023, 10:27 am Автор
Прочитано 77 разів Останнє редагування Середа, 27 вересня 2023 16:03

27 лютого 2023 року професор Володимир Кочетков в онлайн-форматі провів відкриту лекція для студентів ІІІ курсу ФЕБА на тему «Світова валютно-фінансова система та етапи її еволюції» з навчальної дисципліни «Міжнародна фінансова система».

На лекції були також присутні: заступник декана к.е.н., доцент Оксана Попович, завідувач кафедри БАЦЕ, д.е.н., професор Наталія Касьянова, д.т.н., професор Тамара Олешко, к.е.н., доцент Наталія Кравчук, к.е.н., доцент, Анатолій Тофанчук, ст.викладач Юлія Дияк. Заняття проведено з використанням платформи Google Meet та презентаційних слайдів. Слухачам було надано план лекції та її анотований зміст. Матеріал лекції викладався в логічний послідовності, змістовно. Лектором був встановлений тісний контакт з аудиторією, він уважно ставився до питань студентів, намагався аргументовано відповідати на них.